Zeptejte se ostatních

 

Tato diskuze je určena všem, kteří mají nějaký problém se svým buď nevidoucím okem a nebo jsou již po enukleaci či evisceraci. Pokud vás trápí různé otázky například ohledně transplantací, glaukomů, očních nervů, sítnice a kdo ví, čeho ještě, pokud vás zajímají zkušenosti s lékaři či nemocnicemi, a jiné, zkuste se zeptat ostatních. Třeba už si někdo jiný tím samým problémem, který vás právě teď trápí, prošel, a bude vám moci poradit. Pomáhejme si, buďme rádci sami sobě. Třeba nám někdo poradí něco, o čem jsme ani neměli tušení a pro nás to bude nová naděje.....

Diskusní téma: Zeptejte se ostatních

Re: Eviscerace

Datum: 06.12.2012 | Vložil: Eva

Dobrý večer pane Pavle, moc děkuji za kontakt, pana Stodůlku jsem se již pokoušela před pár dny kontaktovat, bohužel mi sdělili, že nedělá větší zákroky - pouze v částečné narkoze. Podle toho, co nám řekli v pražské nemocnici, potřebuje nyní přítel větší zákrok - reoperaci.

Každopádně moc děkuji za kontakt, velice si toho vážím.

Přeji krásný večer a ještě jednou, moc děkuji.

Eva

Eviscerace - Doktori

Datum: 04.12.2012 | Vložil: Eva

Krasny dobry vecer vsem,

byla bych moc rada za jakekoliv doporuceni na lekare, co provadeli evisceraci. Nas operovali v Praze, Prim. Diblik - ani 2. operace nedopadla dobre... Proste uz jen chci to nejlepsi pro pritele, jen posledni operaci a pak at uz ma klid.

Pomuzete mi? Budu rada za jakykoliv kontakt.

Dekuji,

Eva

Re: Eviscerace - Doktori

Datum: 02.01.2013 | Vložil: Ann.

Dobrý večer Evo,

mrzí mě, že se operace u vašeho přítele nezdařila, mě prováděl před šesti lety evisceraci také Prim. Diblík a naštěstí - jak to tu čtu- dopadla dobře.
Moc vám i vašemu příteli držím palce aby jste našli lékaře, který provede operaci úspěšně. Vím, že je to opravdu náročné tohle podstupovat zvlášť když je to provázeno komplikacemi.
Hodně štěstí!
Anna

<< 15 | 16 | 17 | 18 | 19

Přidat nový příspěvek